Mezinárodní expresní přeprava zásilek

Individuální přístup a špičkový servis

z nás dělají něco víc,

než obyčejnou „balíkovku“.

 

 

 

EXPRESNÍ DORUČENÍ PO EVROPĚ

Naprostou většinu zásilek doručíme v okolních a západních zemích do 12 hodin následující pracovní den. Přepravu do Německa zajišťujeme výhradně v naší mateřské sítí GO!. Díky tomu nabízíme expresní doručení zásilek do Německa již do 10 hodin dopoledne. Kromě expresní přepravy nabízíme také ekonomickou variantu přepravy pro objemnější a těžší zásilky, které tolik nespěchají. Každou vaší zásilku doručíme bezpečně a včas!

expresni-preprava-po-evrope
   
mezinarodni-preprava-zasilek

MEZINÁRODNÍ PŘEPRAVA ZÁSILEK

Přepravu zásilek zajistíme do celého světa. Ať už se jedná o exportní nebo importní zásilky, vždy nalezneme optimální řešení pro váš business. Jsme napojeni na mezinárodní přepravní GO! systém, disponujeme vlastními každodenními pozemními linkami a využíváme služby partnerských společností. Díky tomu jsme mimořádně rychlí a flexibilní. Nabídneme řešení na míru, individuální přístup
a proaktivně za vás budeme kontrolovat stav zásilky 3x denně.

 

   

KDYŽ EXPRESNÍ PŘEPRAVA NESTAČÍ

Máme řešení i pro ty nejurgentnější přepravy. Všem, kteří potřebují rychlé doručení zásilky v řádu několika hodin, ať už z důvodu dodání náhradního dílu, předání důležitého dokumentu, nebo např. zajištění chodu výroby, nabízíme možnost využití kurýrní služby v podobě přímé jízdy. Vyšleme kurýra speciálně pro vaši zásilku, kterou následně odvezeme přímo na místo určení. Čas doručení je tak závislý pouze na vzdálenosti cílové destinace.

kuryrni-sluzby
   
oborova-reseni

SPECIÁLNÍ OBOROVÁ ŘEŠENÍ

Ať už se vaše společnost zaměřuje na biotechnologie, farmacii, strojírenství, automobilový průmysl, elektrotechniku, potraviny, nebo jste distributor, společně nalezneme řešení v přepravě vašich zásilek. Zajistíme pro váš business přepravu
v kontrolovaném teplotním režimu
, just-in-time dodávky pro průmysl, přepravu vzorků potravin, distribuční řešení, termínovaná doručení o víkendu, transport GMO materiálu, zastupování v celním řízení a mnoho dalšího.

Jaké typy zásilek přepravujeme?

Nejčastěji se zaměřujeme na menší zásilky do 50kg, jako jsou dokumenty, farmaceutický
a biologický materiál, zboží, nebo dodávky náhradních dílů. Přepravu tunových kontejnerů nebo dokládku u nás nehledejte.

Na co se specializujeme?

Jestli něco umíme opravdu nejlépe, tak to jsou expresní přepravy po Evropě. Například celé Německo plošně obsloužíme nejpozději do 12:00 následující pracovní den a průmyslové oblasti dokonce do 10:00.

Jedinečný věrnostní program!

Díky věrnostnímu programu Let's GO! máte možnost za každou zásilku získat body, které můžete směnit za věcné odměny z našeho katalogu. Kdy naposledy jste za posílání zásilek získali např. LED televizi?

 

KDE NÁS NAJDETE?

 

mapa

 

 

NA POPTÁVKY ODPOVÍDÁME DO 30 MINUT!

 

Jméno / Společnost *
E-mail *
Telefon *
Zpráva *
Opište text z obrázku *

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná

Bezplatná infolinka

800 311 000

email

poptavka@go-kuryr.cz